Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 19 czerwca 2011

XXXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych - CAC - Kalisz 2011


Wystawę organizowała nasz oddział kaliski w dniu 12 czerwca 2011 na terenie Stadionu OSRiR na ul. Łódzkiej 19-29. Łącznie tego dnia zaprezentowało się 836 psów.
W rasie FCI 48 zgłosiły się tylko nasze psy - kl. championów INDY Pikimusta i kl. młodzieży JÄTTÖSARVEN Lumi.
I tak Lumi: ocena Excellent, medal złoty (gold medal), Zwycięzca Młodzieży (Youth Winner). INDY - ocena excellent, medal złoty (gold medal), Zwycięzca Rasy (Best of Breed) i Zwycięzca (Winner). W finałach grupy psy nie uzyskały nagradzanych lokat.
Dziękuję znajomym z Hodowli Apocalipto za udostępnienie zdjęć :D


Organizator:
Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział Kalisz
www.zk-kalisz.pl

XIX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych International Dog Show (CACIB) Łódź 2011


XIX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Łodzi, odbyła się w dniach 7 i 8 maja 2011 r. Miejsce wystawy:Stadion KS START - Łódź, ul. Św.Teresy od Dzieciątka Jezus 54/56. Zgłoszonych psów łacznie 2989.
W naszej rasie FCI 48 - dokładnie sztuk 3 - kl. otwarta: BADI Karelczyki z Jury, kl. chempionów: INDY Pikimusta i kl. młodzieży: JÄTTÖSARVEN Lumi. Sędzia Aleksey Belkin (RUS).
Cieszy to, że Lumi została oceniona bardzo dobrze w sowjej klasie i rasie. Teraz znajduje się w okresie dorastania i wielu zmian fizycznych, dlatego tym bardzie cieszą pozytywne oceny. I tak Lumi: excellent, medal złoty (gold medal),Zwycięzca Młodzieży (Youth Winner).

Nasz "kompaktowiec" :D- "compact size" jak nazwał go Aleksey Belkin w swojej klasie otrzymał medal złoty, ocenę excellent. Stanął do porównania z BADI z Karelczyki z Jury. Sędzia uznał, że w tym dniu lepiej prezentuję się nasz pies. Ostatecznie INDY Pikimusta: Zwycięzca Rasy (Best of Breed), Zwycięzca (Winner), CWC i CACIB.
Niestety w finale grupy 5, którą oceniał także sędzia Aleksey Belkin nie udało się zająć INDY żadnego miejsca na podium.Organizator:
Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Łodzi
www.lodz.zkwp.pl