Łączna liczba wyświetleń

piątek, 30 czerwca 2017

Fiński system lokalizacji GPS dla psa - TRACKER

Jak działa GPS dla psów fińskiej firmy Tracker ?
Tracker to doskonały system śledzenia psów i innych członków grupy, np. podkładaczy bez ograniczeń odległości. Technologia mobilna przynosi większe bezpieczeństwo i nową perspektywę zarówno dla wspólnego jak i indywidualnego polowania. Aby w pełni korzystać z systemu potrzebujemy smartphone z Android powyżej 4.0, wybraną obrożę Tracker , kartę SIM Tracker i aplikację.
Funkcje aplikacji Tracker dla Android. Aplikacja Tracker dla Androida jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich myśliwych. Oferuje ona bezpłatne wersje mapy topograficznej i drogowej, które są pobierane automatycznie do samej aplikacji. Własna pozycja jest automatycznie wyświetlana na mapie i pokazuje kierunek naszego ruchu. Możemy w sposób prosty i szybki sprawdzić naszą odległość w stosunku do punktów na mapie. Dzięki temu można łatwo poruszać się po nieznanym terenie dzień lub w nocy. W aplikacji, można w łatwy sposób zaznaczyć różne punkty (POI), np. takie jak miejsca bytowania zwierzyny – jeleni czy dzików, miejsca zestrzału, farby, znalezienia zrzutów czy śladów drapieżników, np. wilka. Dodawane punkty naszej drogi mogą służyć doskonale do odwzorowania własnego obszaru polowań. Co więcej, można wskazać granice obszaru łowieckiego – obwodu. Płatna wersja Tracker rozszerza zakres zastosowania o pomocą funkcji Live Tracker ™ dzięki której możemy śledzić – oglądać nieograniczoną liczbę psów i inni użytkowników z którymi jesteśmy połączeni za pośrednictwem aplikacji. Psy można śledzić w czasie rzeczywistym (od 3 sekund) z najlepszymi GPS-ami na rynku - Tracker G400, Tracker G500 Black Magnum, Tracker G1000 MAXIMAL oraz Tracker SUPRA. Pozycja psa pojawiają się automatycznie w telefonie komórkowym, czyli dokładna trasa którą wykonał pies z miejscami, gdzie głosił – szczekał na zwierzynę – dziki czy jelenie. Jeśli nie wiesz, dlaczego pies pozostaje w jednym miejscu przez dłuższy czas można zadzwonić i słuchać dźwięków otoczenia. Oglądanie w telefonie komórkowym odczytu z obroży jest nieograniczone odległością i nie zależne od topografii terenu. W aplikacji Tracker można również skorzystać z usług Tracker Group - i po prostu pozwolić znajomym i innym myśliwym aby zobaczyli położenie twojego psa. Polowanie całej grupy wymaga szybkich i trafnych decyzji. Po polowanie można odtworzyć wszystko krok po kroku, cały przebieg polowania, zarówno na telefonie jak i za pośrednictwem Tracker aplikacji sieci Web na komputerze. Gdzie mogę pobrać aplikację Tracker dla Androida - w Play Store nazywa aplikacji Tracker fi dla Androida lub bezpośrednio poprzez QR-code.
Przegląd licencji Darmowa aplikacja Android działa jako Trial 14 dni i obejmuje wszystkie usługi - monitoring, mapy, webapp. Po zakończeniu okresu próbnego, możesz: 1) nadal korzystać z bezpłatnej wersji z ograniczoną usługą - dla obroży psów lub innych użytkowników (nie będziesz ich widział) 2)wykupić w każdej chwili dzienną licencję, która obejmuje wszystkie usługi związane z opłata 10 zł za pośrednictwem sklepu Google Play lub u dystrybutora 3) zakupić licencje roczną w kwocie 259 zł , która obejmuje wszystkie usługi za pośrednictwem sklepu play lub u dystrybutora F.U.H. DEKA - sklep internetowy www.sklep.bearbusters.pl Szczegółowe informacje Martyna - +48 512-310-222
Zestaw Tracker składa się z obroży, aplikacji dla Android (iOS wkrótce wejdzie w życie) i naszej systemowej karty Tracker SIM, która automatycznie jest doładowana na 40 zł Prapay, którą w ciągu roku musimy doładowywać w zależności od częstotliwości użytkowania BearBusters Hunting Team pracuje na systemie i obrożach firmy TRACKER.